Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8660618
  • (063)2544243

Сталкери у зоні відчуження

Сталкер – квест, у якому історія оживає

Сталкери у зоні відчуження

Чи знайдеться у світі хоч одна людина, яка не знає історії про вибух на атомній електростанції? У 1986 році проводилися випробування стосовно працездатності станції при повному відключенні електрики. Це призвело до неймовірного вибуху та викиду радіації у повітря. На ліквідацію пішло кілька тижнів, а постраждали мільйони людей у всій Євразії. Зараз територія довжиною 30 кілометрів навколо реактора є зоною відчуження та гарно охороняється.

Але мало хто знає, що у 2005 році історія повторилася, і блок управління викидом ось-ось мав вибухнути. У світі не так багато людей, здатних запобігти цій катастрофі. З цим завданням можуть упоратися тільки хоробрі сталкери.

Є лише одна година, щоб зібрати всі елементи батареї та вірусу для запобігання вибуху, але для цього необхідно вивчити місцевість, розібратися з механізмом роботи блоку енергії та встановити рівень радіації. На допомогу прийде місцевий вчений, який знає секрети станції та має пристрій, який точно допоможе сталкерам.

Квест має безліч електронних елементів. «Сталкер» допомагає розвивати логічне мислення, а також сприяє виявленню лідерських якостей і вчить працювати у команді. Ведучий зможе допомогти у проходженні та познайомити з життям справжнього сталкера.

Почніть свою пригоду разом із «ФАКТОРІЯ»!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі