Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8660618
  • (063)2544243

Найстрашніший квест у Чернівцях

ЦЕ — НАЙМОТОРОШНІША КІМНАТА У ВАШОМУ ЖИТТІ

Найстрашніший квест у Чернівцях

СТАНЬ ГОЛОВНИМ ГЕРОЄМ ХОРОР-ІСТОРІЇ

Ви любите гострі відчуття і не знаєте, як провести вечір? Хорор-квест «Хованки» — найжахливіший квест, який припав усім європейцям до душі.

  • Квест має кілька рівнів складності, які регулюються під вік гравців та їхню сприйнятливість. Участь беруть живі актори, які виконують роль монстрів, і ведучий, який допоможе у подоланні страху та проходженні завдань квесту.
  • Локація, на якій проходить квест, складається з великого лабіринту, який огортає повний морок. Безліч тунелів міста здатні врятувати від монстра, але пам’ятайте: він знає місцевість краще за Вас.
  • Іноді на кілька секунд з’являтиметься світло, тож варто використовувати цей час із розумом. Стробоскоп, неонові вогні, міське освітлення — усе це працює вкрай погано та збиватиме вас із пантелику.
  • Музичний супровід є родзинкою: жахлива музика лише додаватиме страху всім учасникам.

Гра підходить як для дітей, так і для дорослих, і не потребує особливих навичок. Завдання гравців: знайти всі колби з артефактами. Деякі знайти буде легко, а за деякі потрібно буде поборотися та вирішити завдання. Стати одним цілим та битися проти монстра може лише команда друзів. І пам’ятайте, що монстр не тільки може налякати, а й забрати Вас у лігво, відібравши всі знайдені колби.

Рекомендований вік для проходження квесту: від 8 років.

Квест «Хованки» чудово допомагає навчитися швидко приймати рішення, бути спритним та зібраним. Командна робота дисциплінує та розвиває лідерські якості.

Пройти квест «Хованки» Ви зможете за адресою м. Чернівці, пр. Незалежності, 109 Д.

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі