Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312566
  • 0634805677

ПОДАРУНКОВИЙ СЕРТИФІКАТ ВІД «ФАКТОРІЇ»

СУЧАСНИЙ ПОДАРУНОК ДЛЯ СУЧАСНИХ ЛЮДЕЙ

Порадуйте близьких гарним подарунком та поділіться яскравими емоціями від щирого серця.

Сертифікати від розважального центру «Factoria» — це можливість не тільки приємно здивувати, а й подарувати ще один день із дивовижними іграми та квестами. Сертифікатом можна скористуватися протягом пів року, обравши будь-яку послугу/послуги нашого центру.

Подарунковий сертифікат в Івано-Франківську на 8 березня або 14 жовтня — це найуніверсальніший подарунок, який дасть змогу набути новий досвід і гарні емоції.

Протягом 6 місяців необхідно використати сертифікат, адже за такий довгий термін можна зібрати команду мрії та вирушити на підкорення ігрових майданчиків.

«Факторія» — світ, де дитячі мрії стають дійсністю. Ми щороку оновлюємо реквізит і додаємо нові ігри та квести, так що слідкуйте за нашими новинками на сайті або у соцмережах.

Доступні за сертифікатом активні ігри: лазертаг та нерф; популярні квести: «Скарби нації», «Місія нездійсненна», «Сталкер»; а також можливість пройти смугу перешкод у лазерному лабіринті.

Якщо Ви хочете дізнатися більше про подарунковий сертифікат, можливість отримати його у Вашому місті або в електронному вигляді, зверніться до наших менеджерів за номером, указаним на сайті.

ДАРУЙТЕ ЯСКРАВІ ЕМОЦІЇ ТА НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ СВЯТАМИ РАЗОМ ІЗ «ФАКТОРІЄЮ»