Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312566
  • 0634805677

БАНКЕТНА ЗОНА У «ФАКТОРІЇ»

ТЕРИТОРІЯ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ ТА СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ

Ми створили затишну зону у стилі стімпанк. У ній Вам буде максимально комфортно, адже тут є все для святкування дня народження, відпочинку з друзями та спілкування після активних ігор. Банкетна кімната прибирається та обробляється після гостей, а меблі виготовлені з гіпоалергенних матеріалів. Є можливість під’єднатися до мережі Wi Fi та зарядити смартфон.

Банкетна зона створена для Вашого комфорту:

  • Оформлення відрізняється за стилістикою, кімнати наповнені сотнею дрібних деталей.
  • Меблі для комфортного розміщення до 20 осіб, персональний кулер з питною водою, система кондиціювання, холодильник та мікрохвильова піч.
  • Ви можете зробити чудові фотографії для соціальних мереж не тільки у банкетній зоні, а й по всій території розважального центру.
  • У банкетній кімнаті буде лише Ваша компанія без сторонніх осіб.

Банкетні кімнати відрізняються від інших закладів тим, що повністю ізольовані від інших відвідувачів центру, будуть комфортними для урочистостей і корпоративних заходів.

ВАША УЛЮБЛЕНА ЇЖА ЗАВЖДИ З ВАМИ

«Факторія» спеціалізується на святах високого рівня, і саме цьому ми приділяємо увагу. Ми знаємо, як важливо, щоб в особливий день була смачна їжа на столі.

Саме тому вибір їжі залишаємо за Вами. Ви можете замовити улюблені страви з ресторану або приготувати самостійно. Також напої та торт обираєте Ви. У нашого адміністратора Ви можете попросити запальничку для свічок та ніж за потреби.

Оренда банкетної кімнати у РЦ «Factoria» — 400 грн/год.

*Якщо Ви замовляєте програму на день народження, оренда банкетного залу включатиметься у вартість пакету.