Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Ви знаходитесь у Івано-Франківську?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312566
  • 0634805677

Виїзні ігри в Івано-Франківську

Що найголовніше у виїзних іграх? Організація та проведення. Це досить складно, адже необхідно підготувати майданчик, реквізит, зібрати докупи всіх гостей та провести захід, не осоромившись. Що може піти не так? Абсолютно все. У великих компаніях для проведення заходів є окрема посада — HR. Ці люди займаються організацією та пошуком усіх підрядників для виїзних заходів чи корпоративів. Але що робити, якщо Ви не маєте таку спеціальну людину або просто хочете організувати день народження на природі чи в улюбленому ресторані? «Факторія» стане чудовим вибором для Вас та Ваших гостей.

Багаторічний досвід допомагає організувати свято будь-якої складності, починаючи від невеликого дня народження у родинному колі, закінчуючи масштабним корпоративом на 500-1000 осіб. Ми даємо гарантію, що проведемо захід на найвищому рівні, адже ми завжди радіємо Вашим усмішкам.

Проведення виїзних ігор на Вашій території — досить популярна та дуже цікава послуга. Ми можемо організувати квест у Вас вдома або провести лазертаг на базі відпочинку. Ліс, міський парк, ресторан, будівля офісу чи школи — локація не має значення.

Виїзні квести в Івано-Франківську. Це унікальна можливість поринути у світ пригод. Ви можете вибрати квест, який найбільше сподобався: «Сталкер», «Місія нездійсненна» або «Скарби нації». Наші актори заздалегідь оглянуть територію, а потім зможуть провести захід, який сподобається всім гостям. Квест на природі — це можливість насолодитися свіжим повітрям та захопливою грою з друзями.

КВЕСТИДо 10 осібДо 20 осібДо 30 осіб
Ціна
До 10 осіб
від 4000 грн
До 20 осіб
від 5000 грн
До 30 осіб
від 6000 грн

Лазертаг на природі підходить для всієї родини. Ви можете грати у будь-яку погоду, адже обладнанню не завадить яскраве сонце чи дощ. Ви можете взяти в оренду поле, яке зробить гру цікавішою. Лазертаг чудово підходить для корпоративного відпочинку або тімбилдінґу на природі.

ЛАЗЕРТАГБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину
БУДНІ ДНІ
280 грн/год
ВИХІДНІ ДНІ
280 грн/год

*мінімальне замовлення 5000 грн

Щоб дізнатися фінальну вартість заходу, Вам потрібно зателефонувати нашим менеджерам або підійти до стійки адміністратора «Факторії». Також просимо заздалегідь обирати дату та місце проведення заходу, тому що Ваша дата може бути зайнята іншими гостями.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Виїзні ігри на свіжому повітрі — це поєднання сприятливого впливу природи на організм та фізичних навантажень. Якщо Ви хочете повноцінний комплексний захід, вибирайте квест та активну гру. Таким чином Ви отримуєте 3 години найцікавіших різноманітних ігор. Вони розвивають витривалість у дітей, формують бажання вчитися та пізнавати нове, розвивають стратегічне мислення.

КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ КОМПАНІЙ

Корпоративні заходи, тімбилдінґ, зустрічі колег та багато іншого — колектив «Факторії» знає секрети успіху. Ми можемо зайнятися організацією під ключ: місце проведення заходу, кейтеринг, фотограф, трансфер тощо. У нас є великий асортимент готових тімбилдінґів для великих та маленьких компаній.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ВИЇЗНИХ ІГОР ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗА НОМЕРАМИ, УКАЗАНИМИ НА САЙТІ, АБО У ЧАТІ