Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Подарункові сертифікати

Кращий подарунок від щирого серця!
Подарувавши сертифікат від Факторії Ви даруєте незабутні емоції у красивому оформленні.

Подарункові сертифікати Полтава


 

Подарунковий сертифікат на день народження або свято – це чудовий спосіб виразити свою любов та вдячність близьким.

Тепер не потрібно думати, що подарувати хлопцеві або що подарувати дівчині, адже кращий подарунок – це влаштувати свято без приводу. Активні ігри зближують, а квестові програми допоможуть перенестися в іншу реальність.

Як скористатися сертифікатом?

Подарунковий сертифікат можна використовувати у будь-який час та на будь-яку послугу. Досить вибрати відповідну для Вас гру та зв’язатися з адміністратором для бронювання. Бажано бронювати заздалегідь, так як комфортний для Вас час може бути вже зайнятий.

Які послуги надаються?

У розважальному центрі Факторія найбільша кількість видів послуг під одним дахом. Тут Ви знайдете активні ігри, такі як: Лазертаг, Мисливці за часом, Фриз та Нерф, також є 5 тематичних квестів для будь-якого віку з повним зануренням в іншу реальність. Для тих, хто любить гострі відчуття – є хоррор квест Хованки. Також у нас є зомбі-тир, лазерний лабіринт та можливість провести дивовижні майстер-класи.

Подарункові сертифікати Полтава

Даруйте емоції з радістю та навіть можна без приводу! Пробуйте щось нове разом, адже немає нічого кращого, ніж відмінний настрій від веселих ігор на весь день.