Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312996
 • 0632821103

Квест “Сталкер” у Рівному

УНІКАЛЬНИЙ КВЕСТ ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ

“СТАЛКЕР” – КВЕСТ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ, ЯК ВПЛИВАЄ РАДІАЦІЯ НА ЛЮДИНУ

Мета квесту: вирішити всі завдання та знайти батареї, яких бракує, й елементи вірусного коду для знищення блоку управління викидом.

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Ви можете пам’ятати, як у школі розповідали про Марію Складовську-Кюрі, вченого, яка відкрила радій та загинула від його впливу. Її дослідження пов’язані з початком використання атомних електростанцій у всьому світі.

1986 року сталася катастрофа на Чорнобильській АЕС, і досі територія заражена радіацією. Однак, у Припяті все ще можна зустріти нечисленні екскурсії та сталкерів. Саме останні зайняті вивченням поведінки Зони відчуження. Її природа унікальна та часом творяться загадкові речі: зміна часового простору, зміна ДНК тварин, північне сяйво.

Зараз нова катастрофа загрожує 3 енергоблокам, і Вам доручено зупинити її. Говорять, що хтось хоче повторити історію, щоб посилити силу аномальної зони. Щоб запобігти вибуху, зверніться до професора Сахарова, але будьте обережні – він трохи одичав і його думки можуть здаватися дивними.

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Європейський формат квесту з інноваційними технологіями. Квест користується популярністю у багатьох містах та країнах, та представлен у найкращих розважальних центрах по всьому світу.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Унікальна квестова локація дозволяє з головою поринути в атмосферу квесту. А реквізит має сучасне електронне наповнення, яке вразить будь-якого гостя.
 • Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий та актор-аніматор
  Легенду квесту розповість ведучий, а актор зможе допомогти гравцям у найскладніші хвилини. Тільки пам'ятайте, актор також може заплутати Вас, тому остерігайтеся його підказок.
 • Для компаній XXL
  Для компаній XXL
  Класичне стандартне проходження квесту розраховане від 2 до 12 осіб. Але якщо Ви маєте бажання пройти квест великою командою, то квестова локація займатиме всю територію розважального центру.

ГОТУЙТЕСЯ ДО НЕЙМОВІРНИХ ЕМОЦІЙ!

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ ПОДОБАЄТЬСЯ

 • Квест "Сталкер"
  до 10 сталкерів
  2500 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

 • Квест "Сталкер"
  до 8 сталкерів
  2000 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

 • Квест "Сталкер"
  до 6 сталкерів
  1500 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест “Сталкер” – заснований на історичних подіях з елементами казки та сатирики. У квесті розкривається потенціал дитини, що дає можливість розвивати свої здібності у майбутньому.

КВЕСТ “СТАЛКЕР” – СТАНЕ НАЙБІЛЬШ ЕМОЦІОНАЛЬНИМ ПОДАРУНОКОМ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ!

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber