Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312996
  • 0632821103

Послуги

Тепер, коли гаджети все більше забирають час у підлітків, рухливі ігри для них стають необхідністю. Вони допомагають стати більш контактними, різнобічними та навчають працювати у  команді, а також брати відповідальність. Крім того, активні ігри для дітей сприяють їхньому повноцінному розвитку та допомагають підняти настрій.

Якщо Ви шукаєте місце для проведення активного дозвілля, слід звернути увагу на “Factoria” – територію активних ігор і квестів. Кожна людина знайде щось до душі: можна відсвяткувати день народження у колі друзів, пограти у лазертаг чи нерф, пройти один із трьох квестів разом із сім’єю чи відвідати на атракціонах.

Ви відразу ж перенесетеся у незабутню атмосферу стимпанку.З  Factoria Ви завжди отримуєте чудові фотографії, та можете навіть організувати повноцінну фотосесію з квестовим реквізитом або ігровим обладнанням.

Щоб організувати незабутній відпочинок у парку в Рівному, достатньо звернутися до нашого адміністратора або менеджера за телефоном, вказаним у шапці профілю. Не пропустіть можливість провести час з користю та отримати заряд бадьорості та енергії!

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber