Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312996
  • 0632821103

Квести у Рівному

КВІСТИ — НОВА РЕАЛЬНІСТЬ У “FACTORIA”

Квести є захоплюючим командним проходженням тематичної гри, яка включає у себе різні логічні завдання, фізичні та розумові випробування, націлені на зміцнення колективного духу та веселу розвагу.

Основна мета квесту полягає у тому, щоб поринути у світ альтернативної реальності та випробувати пригоди на собі у ролі головного героя. Щоб досягти перемоги у квесті, учасникам необхідно довіритися своїм друзям, оскільки лише справжня команда може подолати всі перешкоди та здобути перемогу.

“Factoria – це місце, де можна поринути у сучасний формат квестів, натхненних популярними книгами, фільмами та комп’ютерними іграми. Квести проводяться у більш ніж 115 містах по всьому світу та є справжньою сумішшю різних тематичних локацій, які розкриваються під час проходження гри. Гравці можуть досліджувати лабіринти та тунелі, відчиняти двері нових кімнат та насолоджуватися унікальними гаджетами, які допомагають у проходженні квесту.

Одним із ключових елементів квестів є інтерактивність та занурення в інший світ із головою. Перед початком гри ведучий розповість захоплюючу легенду та представить нову історію, а живий актор допоможе учасникам подолати складні завдання. Деякі завдання можуть бути настільки складними, що навіть команда може опинитися у безвиході, але ведучий та актор допоможуть знайти вихід із будь-якої ситуації. Однак слід пам’ятати, що актор може дати невірну підказку, яка заплутає гравців ще більше.

Квест – це досконаліший варіант квест-кімнат, який дозволяє проводити гру на велику кількість людей. У той час як квест-кімнати можуть приймати лише до 4 осіб, квести можуть проводитись на численну аудиторію

Обирайте квест, який Вам сподобається

Безліч таємниць приховує локація РЦ «Factoria», і лише справжні герої зможуть розкрити їх усі. Це час, щоб повірити у казку та дізнатися, де мешкають монстри, дізнатися, що трапилося з Гаррі Поттером після перемоги над Волан-де-Мортом, знайти найцінніший скарб у світі та зупинити бомбу в останню хвилину.

Гравці мають лише одну годину на пошуки відповідей та вирішення всіх головоломок. Якщо складнощі зламали Вас на шляху до перемоги, живий актор допоможе вам подолати їх та поринути у світ улюблених книг та фільмів. Коли всі завдання вирішено та вихід знайдено, квест завершується, і гравці залишаються з неймовірними емоціями та враженнями, які можна обговорити у наших банкетних зонах за смачною піцею чи тортом.

Реаліті-квест – це абсолютно новий формат квестів, в якому гравцям необхідно за 60 хвилин знайти вихід із кімнати. Актори-аніматори допомагають відкрити завісу таємниць і повністю поринути в атмосферу квесту.

Яскраві емоції та нові враження – це те, що дарують наші квести. Ми використовуємо сучасний підхід до виготовлення реквізиту, наповнення його електронікою, унікальними головоломки та різноманітними завданнями, які наближають гравців до перемоги. Сюжетні повороти роблять квест цікавим до останньої миті.

Квест ідеально підходить для святкування дня народження чи затишного сімейного вихідного дня. Крім того, квест може стати частиною вашого тимбілдингу чи корпоративного відпочинку.

Квестова локація

Що таке квест (квест-кімната)?

На початку квесту, гравцям буде представлено легенду, а також правила, необхідні для проходження квесту. Квест надає унікальну можливість вивчити щось нове та поділитися власними знаннями з ведучим. Потім учасники вирушають на стартову локацію, де зможуть вивчити вміст кімнати та ознайомитися з основним елементом квесту. Мета гравців полягає у тому, щоб знайти рішення всіх головоломок та завдань, включаючи магічне яйце дракона, скриню Ньюта, телефон-аналізатор, кейс зі злитками золота, справи Інтерполу, кодувальник Краснова, піраміду Майя, унікальні репродукції з галереї Лувру та багато іншого. Всі елементи реквізиту були детально опрацьовані та захоплюють своєю незвичністю.

Гравцям дана лише 1 година часу, щоб залишити кімнату та врятувати світ. Однак, гравці можуть залишити кімнату у будь-який момент за бажанням, а запасний ключ завжди знаходиться у актора або вхідних дверей. У разі надзвичайної події гравці повинні дослухатися поради ведучого.

Квест, як і квест-кімната, має безліч завдань та можливостей, й необхідно вміти знаходити правильне рішення. Допомагає у цьому гарна, згуртована команда, у якій є азарт, інтерес до перемоги та сила подолати всі труднощі разом. Велика компанія для квестів – це лише плюс. Квестова локація розрахована на одномоментне проходження від 3 до 12 гравців. Однак великі компанії до 30 осіб можуть також взяти участь, використовуючи весь простір розважального центру. Квест для корпоративу у Рівному – це відмінний формат для тематичних свят.

У даний час доступні 3 універсальні тематичні квести, що підходять як для дітей, так і для дорослих.

Ми постійно працюємо над створенням нових квестів, щоб надати нашим клієнтам випробувати незабутні пригоди. Наші ескейп-квести, доступні у РЦ “Factoria” та відрізняються незвичайними сюжетами, оригінальними завданнями, які допоможуть вам навчитися мислити нестандартно і розвинути командний дух.

Участь у наших квестах не тільки допоможе вам провести час із задоволенням, а й стане чудовою нагодою розвинути навички лідерства та покращити роботу у команді. Ви зможете стати героєм своєї власної історії, вирішуючи захоплюючі головоломки разом із друзями.

Крім того, квести у РЦ “Factoria” стануть відмінним подарунком на день народження або іншу пам’ятну дату. Даруйте своїм близьким та друзям можливість насолодитися незабутніми емоціями та враженнями від наших квестів. Приходьте до нас і пориньте у світ захоплюючих пригод разом із Факторія!

Шукаєте квест кімнати Рівне? Квести в Факторі за мотивами бестселерів для дітей та дорослих?

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber