Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312996
 • 0632821103

NERF У РІВНОМУ

 

Американські новинки в активних іграх

NERF – це справді цікава та весела гра, яка вже давно завоювала серця любителів активного відпочинку та ігор. Вона стала можливою завдяки інноваційним технологіям, розробленим у США, та використанню якісних матеріалів.

Ця гра, безумовно, підходить для всієї родини, оскільки вона проста та не потребує спеціальних навичок. Бластери легко заряджаються, а пінисті кулі безпечні та не завдають шкоди. Вони м’які та не залишають слідів на одязі чи меблях.

Мета гри: вразити супротивника до того, як він потрапить до вас.

Середня тривалість гри: 60 хвилин.

Вік: 5+

 • Ігрова локація
  Ігрова локація
  Наша ігрова локація створена для того, щоб ви відчули себе справжніми героями у занедбаному місті. Завдяки стилістичному оформленню, ви поринете в атмосферу постапокаліптичного світу і станете частиною захоплюючої пригоди.
 • Безпека
  Безпека
  Ми дотримуємося найвищих стандартів безпеки, щоб ви могли насолоджуватись грою, не побоюючись за своє здоров'я. Вся зброя виготовлена з міцного пластику, а захисні маски для очей забезпечують повний захист гравців від влучень.
 • Ігрові сценарії
  Ігрові сценарії
  Наша команда професіоналів розробила безліч цікавих сценаріїв та місій, щоб кожен учасник міг набути унікального ігрового досвіду. Ми гарантуємо, що ви не нудьгуватимете і проведете час весело та з користю для здоров'я.
 • You are the best
  You are the best
  Змагайтеся з іншими гравцями, вдосконалюйте свої навички та станьте справжніми лідерами. Ми віримо у вас і знаємо, що ви найкращі в нерфі!

Наша ігрова локація створена для того, щоб ви відчули себе справжніми героями у занедбаному місті. Завдяки стилістичному оформленню, ви поринете в атмосферу постапокаліптичного світу і станете частиною захоплюючої пригоди.

Ми дотримуємося найвищих стандартів безпеки, щоб ви могли насолоджуватись грою, не побоюючись за своє здоров’я. Вся зброя виготовлена з міцного пластику, а захисні маски для очей забезпечують повний захист гравців від влучень.

Наша команда професіоналів розробила безліч цікавих сценаріїв та місій, щоб кожен учасник міг набути унікального ігрового досвіду. Ми гарантуємо, що ви не нудьгуватимете і проведете час весело та з користю для здоров’я.

Змагайтеся з іншими гравцями, вдосконалюйте свої навички та станьте справжніми лідерами. Ми віримо у вас і знаємо, що ви найкращі в нерфі!

ГАЛЕРЕЯ ІГРОВОГО МАЙДАНЧИКА

Гра, яку ми пропонуємо, досить проста і заснована на одному правилі – “стріляй та біжи”. Наш інструктор обов’язково розповість вам, як користуватися обладнанням та забезпечити безпеку під час гри з нерф-снарядами.

Нерф-гра – це абсолютно безпечна розвага, і при попаданні снаряда ви не відчуєте серйозних фізичних відчуттів. Навіть дитина може брати участь у цій грі та отримувати задоволення від неї. Зброя, яку ми використовуємо, легка і складається з безлічі яскравих деталей, що робить її зручною та привабливою для гравців. Перезаряджання виконується вручну, і для цього необхідно знайти додаткові снаряди на полі бою.

Для того, щоб гра була більш цікавою та різноманітною, наш інструктор запропонує кілька місій та сценаріїв, які підходять для гри з нерф-зброєю.

Гра проходить на унікальній арені, яка має стилістику занедбаного міста, включаючи лабіринти вулиць, неонове підсвічування, тунелі та багато іншого. Ми також використовуємо сучасні треки, щоб підняти бойовий дух та настрій учасників гри.

ЦІНА «NERF» НА 1 ГРАВЦЯ

 • NERF
  ВИХІДНІ ДНІ - 80 ГРН.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • NERF
  ВИХІДНІ ДНІ - 160 ГРН.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • NERF
  ВИХІДНІ ДНІ -320 ГРН.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Нерф – це цікава гра, в якій діти та дорослі можуть чудово провести час. Жодних електронних елементів, тільки чиста ігрова механіка та ваше бажання бути у грі на всі 100%. Нерф-ігри допомагають розвивати м’язи та збільшувати обсяг легень, а також дають можливість отримати масу вражень. Гра ідеально підходить для розваг на день народження.

КОРПОРАТИВ ДЛЯ ВСІЙ КОМПАНІЇ, АБО ВІДДІЛУ

Якщо ви шукаєте незвичайний спосіб проведення корпоративу, то нерф це те, що вам потрібно. Активна та абсолютно безпечна гра, яка підійде для компанії будь-якого розміру. Ми пропонуємо провести турнір між відділами.

Шукаєте нерф для дітей Рівне? Де активно відпочити у Рівному, найкращий клуб Рівного? Розваги Рівне?

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО ГРИ В НЕРФ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ, ПОДЗВОНИВШИ ЗА НОМЕРАМИ, УКАЗАНИМИ НА САЙТІ, АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber