Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312996
 • 0632821103

Лазерний лабіринт у Рівному

Лазерний лабіринт – це унікальна смуга перешкод, з кількома рівнями складності.

Мета гри: виконати завдання за відведену кількість часу. Поразкою вважається зачеплення лазерного променя або не виконане завдання.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

 • Сучасний ігровий зал
  Сучасний ігровий зал
  Ігровий зал оформлений у стилі комп'ютерного майбутнього з використанням безлічі лазерів та датчиків, а також інтерактивних ігрових кнопок для виконання завдань.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Ви також зможете насолодитися драйвовою музикою, неоновим підсвічуванням, динамічними та статичними лазерними променями, димом та багатьом іншим.
 • Турніри та завдання
  Турніри та завдання
  Гру доповнюють завдання, які залежать від вашої швидкості та акуратності проходження лабіринту. Ви також можете зробити турнір, щоб виявити переможця.
 • Безпека на всі 100%
  Безпека на всі 100%
  За ігровим процесом завжди стежить інструктор, який може дати рекомендації щодо тонкощів проходження та ускладнити завдання, встановивши складніший рівень.

Для тих, хто хоче урізноманітнити своє дозвілля та провести час з користю для здоров’я та розвитку, лазерний лабіринт є ідеальним вибором. Незалежно від віку та рівня фізичної підготовки, кожен зможе насолодитися цією захоплюючою пригодою.

Кожен може пройти його, але завдання ускладнюється через обмеження часу і додаткову небезпеку у вигляді динамічних променів. Цей атракціон підходить для дітей та дорослих, хто хотів би випробувати себе у ролі грабіжника та отримати масу позитивних емоцій та гарний настрій.

ЦІНА НА ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  2 РАУНДИ ПО 3 ХВИЛИНИ
  70 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  1 ГОДИНА
  700 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Крім того, гра у лазерний лабіринт вчить зосередженості та швидкого прийняття рішень, що є корисною навичкою не тільки у грі, а й у повсякденному житті.

Лазерний лабіринт – це відмінний вибір для дня народження, сімейного відпочинку чи корпоративного заходу. Так що не пропустіть можливість поринути у світ пригод та розваг разом з нами!

Пройти ультрасучасний атракціон Ви можете за адресою: м. Рівне, вул. Соборна, 16А.

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber