Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • 0636312996
 • 0632821103

КВЕСТ «ХОВАНКИ» У РІВНОМУ

КВЕСТ “ХОВАНКИ” – ЦЕ УНІКАЛЬНИЙ ХОРРОР-КВЕСТ У МІСТІ

Мета квесту: зібрати всі артефакти, які заховані у темному місті, при цьому не потрапити до лап монстра.

Вік: 6+

*Рекомендований вік: від 8 років

Час проходження квесту: 60 хвилин.

«Квест “Хованки” пропонує кілька варіантів програм, які підлаштовуються під вік та рівень страху учасників. Кількість акторів, спеціальних ефектів та складність завдань також змінюються залежно від вибраної програми.

Гравці пройдуть квест у повній темряві, що додає атмосферності та жаху до процесу. Поява монстра може викликати страх у багатьох учасників, але спеціальні захисні шоломи та інструктаж з техніки безпеки допоможуть їм дістатися бази.

Учасники проходитимуть через довгі тунелі та коридори, де їм доведеться виявити свої маневрені здібності та бути насторожі, щоб не дати монстру випередити себе. Крім того, колективний розум та згуртованість команди допоможуть їм здолати монстра та зібрати якнайбільше артефактів.

ВАЖЛИВО! Якщо учасникам квесту “Хованки” заздалегідь відомі проблеми зі здоров’ям, такі як хвороба серця, епілепсія або вагітність, рекомендується утриматися від відвідування.

 • Популярний квест світового рівня
  Популярний квест світового рівня
  Ми пропонуємо вам популярний квест світового рівня, який проводиться у 115 містах та 20 країнах світу. Ми впевнені, що ви оціните якість наших послуг та високий рівень наповнення гри. Будьте у тренді разом з нами!
 • Wow-ефекти
  Wow-ефекти
  Наші WOW-ефекти не залишать вас байдужими. Ви опинитеся у світі звукових хвиль, незвичайного освітлення та яскравого стробоскопа. Місто перетвориться на покинуте місце, де монстри будуть головними героями.
 • Ведучий та живий актор
  Ведучий та живий актор
  Щоб створити неповторну атмосферу, ми запрошуємо живих акторів та ведучого. Вони допоможуть вам досягти поставленої мети, підготують до випробувань та розкажуть легенду квесту. Ви поринете у гру з головою!
 • Для великих та маленьких компаній
  Для великих та маленьких компаній
  Квест підходить як для маленьких, так і великих компаній. Локація у старовинному місті дозволяє учасникам комфортно розміститися та сховатися від монстрів у тунелях та на вулицях. У гру може грати до 12 людей.

Квест “хованки у темряві” – це формат від якого мурашки по тілі

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

 • КВЕСТ «ХОВАНКИ»
  ДО 10 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  3000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ «ХОВАНКИ»
  ДО 8 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2500 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ «ХОВАНКИ»
  ДО 6 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2000 грн.

  додатковий шукач +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест «Хованки» є відмінним способом розвитку у дітей контролю над страхом та вміння мислити раціонально на кілька кроків вперед. Крім того, участь у квесті тренує вміння працювати у команді та долати труднощі.»

КВЕСТ «ХОВАНКИ» НА ТЕМАТИЧНИЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber