Ви знаходитесь у Рівне?
Ви знаходитесь у Рівне?
Подарунок на честь відкриття від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • 0636312996
  • 0632821103

Магічний квест “Гаррі Поттер”

Магічний квест "Гаррі Поттер"

Тут розпочинається магія!

Ми раді представити вам захоплюючий квест, заснований на світі Гаррі Поттера. Готуйтеся вирушити у незабутню пригоду, повну магії та таємниць!

Відкрийте двері до незабутнього світу, де на вас чекає сама Хогвартська школа чарівництва та магії. Одягайте костюми мантії, візьміть чарівні палички та готуйтеся до виклику. Квест “Гаррі Поттер” занурить вас у дивовижну історію, де ви станете героями цього чарівного світу.

Кожен учасник зіткнеться з електронним реквізитом, який допоможе розгадати загадки та виконати завдання. Вам доведеться пройти через таємничі кімнати, зустрітися з живими акторами, які допоможуть і підкажуть наступний крок.

Суть квесту полягає у зупинці повернення чарівника Темного Лорда – Волан-де-Морта. Ви повинні зібрати свою команду і спільно подолати перепони, розгадати головоломки, відкрити секретні двері і проникнути в найзабороненіші куточки Хогвартсу. Вашою метою буде знайти та знищити портал часу, який допоможе Волан-де-Морту воскреснути у світі маглів.

На шляху до успіху ви будете використовувати свої чарівні здібності, а також виявляти командний дух та логічне мислення. Кожне ухвалене рішення може вплинути на розвиток подій, тому співпраця та взаємодопомога з вашою командою будуть важливими складовими успішного проходження квесту.

Квест “Гаррі Поттер” у розважальному центрі “Факторія” – це унікальна можливість поринути у світ магії, в якому ви самі станете частиною легендарної історії. Виявіть свою сміливість, вміння працювати у команді та силу духу, щоб зупинити Волан-де-Морта та врятувати світ від його зловісних планів.

Не пропустіть можливість стати найвідомішим чарівником!

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber