Ви знаходитесь у Луцьк?
Ви знаходитесь у Луцьк?
Дізнатись ціну

Квести у Луцьку

КВЕСТ — ФОРМАТ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНИХ ІГОР ДЛЯ МАЛЕНЬКИХ ТА ВЕЛИКИХ КОМПАНІЙ

Квести — це тематична пригода з повним зануренням для дітей та дорослих.

Основна мета: відтворити відчуття альтернативної реальності у форматі гри та надати можливість самостійно проходити завдання.

Квест — це спосіб не тільки гарно провести час із друзями, а й перевірити можливості як розумові, так і фізичні. У квесті основну роль грає команда, адже спільне виконання завдань зміцнює бойовий дух, а також допомагає активно просуватися по сюжетній лінії.

Квести у «Factoria» — це надання якісних послуг з найкращими акторами у місті та інноваційним електронним реквізитом. Наші квести набули популярності по всьому світові, і вже можна точно сказати, що такі квести, як «Сталкер», «Гаррі Поттер», «Місія нездійсненна» стали лідерами у світі активних ігор.

Один із плюсів квестових програм — їхня універсальність для дівчат і хлопців. Тематики підібрано так, що буде цікаво всім. Кожен зможе відчути себе головним героєм улюбленої книги чи фільму.

Ведучий, він же актор, гратиме допоміжну роль у проходженні квесту. Перед початком ведучий розповість легенду квесту, а під час проходження може підказати або заплутати гравців.

Квест відрізняється від квест-кімнати тим, що квест-кімната зазвичай складається з однієї локації, а в ігровому процесі брати участь може не більше 3-5 осіб. У повномасштабному квесті взяти участь зможе до 12 осіб, залучено водночас 5 локацій квестової зони, включаючи тунелі та таємні кімнати. Тому гравці мають можливість повністю зануритися в історію квесту та прожити цікаву пригоду разом.

ОБИРАЙТЕ КВЕСТ, ЩО ПІДХОДИТЬ ВАШІЙ КОМПАНІЇ!

Квест-локація у розважальному центрі «Factoria» — це можливість виявити свої таланти та відкрити нові горизонти у різних ролях. Гравець може отримати звання найхоробрішого чарівника або надрозумного шукача скарбів. Дивуйте себе та інших своїм нестандартним мисленням.

Квест-кімната «Factoria» — це безліч локацій та система тунелів, які гравці відкриватимуть поступово під час проходження. Квест разом із живим актором дає можливість динамічно просуватися за сценарієм, актор збільшує зацікавленість та азарт у гравців.

Реаліті-квест, доповнений ведучим, аніматорами та якісним реквізитом — повне занурення в історію. Це найкращий вид квест-кімнат у Хмельницькому. Всього за одну годину учасники повинні вирішити завдання та вибратися з кімнати.

Кожен квест — це фантастична реальність за сюжетами улюблених книг або фільмів. Під час проходження гравці зможуть відкрити для себе нову сюжетну лінію, авторами якої будуть саме вони. Звичайно, учасникам доведеться зіткнутися з безліччю випробувань, пройшовши які можна впевнено сказати про себе «справжній герой». А такі неймовірні емоції потрібно ділити з друзями, тому збирайте команду справжніх товаришів та вирушайте на незабутні пригоди.

ФОТООГЛЯД КВЕСТ-ЗОНИ

ЧИМ ЦІКАВІ КВЕСТИ (КВЕСТ-КІМНАТИ)?

Квест починається з невеликого оповідання-легенди. Гравці можуть познайомитися з історією, а також дізнатися цікаві факти. Після цього гравці можуть вирушити на першу локацію, де побачать стартовий реквізит. Основним завданням для гравців буде пошук і розшифровка підказок, після отримання необхідних даних учасники переходять на наступну локацію. Кожен герой познайомиться з унікальним реквізитом, таким як: блок управління викидом, рунічні пазли, куб з ключами або з майстернею митця. Історія квестів, як і самого реквізиту, багатогранна і цікава для детального вивчення як дорослими, так і дітьми.

*У кожного гравця є можливість покинути кімнату до закінчення квесту, попросивши у ведучого ключ. Також ключ можна взяти самостійно — він знаходиться біля дверей виходу для безпеки.

Квест, як і квест-кімната, — це незабутня пригода для всієї компанії. Тільки згуртована команда здатна знайти всі підказки та розшифрувати їх. Якщо гравці не можуть вирішити завдання, ведучий може дати кілька підказок.

Велика компанія для квестів: тепер улюблені квести можна проходити великою компанією від 3 до 12 осіб. А якщо є бажання пройти квест великим колективом, можна залучити кілька акторів для компанії до 30 осіб. У такому разі гра буде проходити по всій території розважального центру. Це чудова ідея для проведення тімбилдінґу чи корпоративного відпочинку у Хмельницькому.

Зараз наш розважальний центр налічує 3 популярні квести, проте арсенал поповнюється, бо ми створюємо нові квести з любов’ю для Вас.

Неординарні ескейп-квести у «Факторії» — можливість стати головним героєм фільму чи комп’ютерної гри. За короткий час можна вдосконалити свої навички мислити логічно та неординарно або просто відпочити у компанії друзів.

Квест у розважальному центрі «Factoria» можна подарувати на день народження або друзям на особливе свято. Неймовірні емоції та яскраві спогади стануть найкращим подарунком в особливий день.

Шукаєте квест у Хмельницькому? Квести у «Факторії» за мотивами бестселерів для дітей та дорослих? Квести у Woodmall

Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber