Ви знаходитесь у Луцьк?
Ви знаходитесь у Луцьк?
Дізнатись ціну

Квест «МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА» у Луцьку

Легендарні квести у Луцьку

«Місія нездійсненна» – квест для тих, хто не боїться перерізати червоний чи синій провід.

Мета квесту: відшукати терориста, який підклав бомбу та встигнути врятувати місто від вибуху.

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

У місті “Н” панує повсякденна метушня. Люди мирно роблять свої справи, здається, що нічого не віщує біди. Але раптово до штаб-квартири спецслужб надходить тривожний дзвінок. Голос на іншому кінці дроту попереджає про бомбу, яка зачаїлася десь у місті, смертельно готова знищити все навколо.

Фахівці розуміють, що це справа справжніх професіоналів. Згадуються імена легендарних агентів, але зіткнулися з проблемою – їхня пам’ять була стерта, та вони ведуть звичайне життя, не підозрюючи про своє минуле.

З глибин архівів дістають досьє на наймайстерніших і найдосвідченіших агентів, що коли-небудь служили у цій організації. Рішення приймається – відновити пам’ять цих суперагентів і дати їм шанс врятувати місто, яке вони одного разу зобов’язалися захищати.

На плечі покладено величезну відповідальність – врятувати місто та його мешканців. Старі зв’язки, давно забуті технології та секретні місії стануть їхніми вірними супутниками у цій місії нездійсненній. Пам’ять повільно повертається, та разом із нею приходить усвідомлення, що ніщо не може зупинити їх у боротьбі за порятунок міста.

Вороги, сховані у тіні, вже розпочали свою гру, і лише агенти зможуть розкрити їхні плани та зупинити майбутню катастрофу. Від них залежить доля міста та всіх його мешканців.

Зважтесь на найкращу пригоду у житті!

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Пригодницький квест «Місія нездійсненна» представлений у 115 містах по всьому світу. Ми гарантуємо нашим гостям можливість не лише поринути у захоплюючий сюжет, а й насолодитися чудовим рівнем якості гри.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Квест прикрашений чудовими WOW-ефектами, створеними за допомогою високоякісних матеріалів та електронних компонентів. Оригінальні локації та унікальний дизайн допомагають створити атмосферу, в якій гравці повністю поринають у ігровий процес.
 • Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий та актор-аніматор
  Наші досвідчені ведучі та талановиті актори-аніматори допоможуть гравцям усвідомити суть завдання, розкажуть захоплюючу легенду та вирушать разом із ними у захоплюючу подорож.
 • Для великих та маленьких компаній
  Для великих та маленьких компаній
  Квест ідеально підходить як для великих, так і для невеликих компаній, і може бути пройдено від 2 до 12 осіб одночасно.

ПРИГОДИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ

 • КВЕСТ «МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА»
  ЗА 10 ШПИГУНІВ
  2500 грн.

  Додатковий шпигун +250 грн.

 • КВЕСТ «МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА»
  ЗА 8 ШПИГУНІВ
  2000 грн.

  Додатковий шпигун +250 грн.

 • КВЕСТ «МІСІЯ НЕЗДІЙСНЕННА»
  ЗА 6 ШПИГУНІВ
  1500 грн.

  Додатковий шпигун +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест «Місія нездійсненна» створений для дітей та дорослих. Він чудово допомагає почати знаходити спільну мову, виявляти свої приховані таланти та знаходити рішення у роботі з командою.

КВЕСТ «МІСІЯ НЕВИКОНАНА» — ВІДМІННЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ ЧИ СІМЕЙНОГО СВЯТА

  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber