Ви знаходитесь у Луцьк?
Ви знаходитесь у Луцьк?
Дізнатись ціну

Послуги

“Factoria” – це місце, де кожен знайде гру на свій смак. У нашому розважальному центрі представлені активні ігри: захоплююча та неповторна гра у лазертаг, яскраві баталії з використанням іграшкової зброї Nerf, захоплюючі та загадкові квести, а також унікальні атракціони, включаючи лазерний лабіринт та тир.

Атмосфера “Factoria” у стилі стімпанк вразить кожного гостя. Це не тільки надає можливість зробити гарні фотографії з обладнанням після ігор, а й створює ідеальну обстановку для тематичних фотосесій та незабутніх спогадів. Наш розважальний центр також є чудовим місцем для проведення дитячих свят, днів народжень та сімейних вечорів.

Дитячі активні ігри сприяють фізичному розвитку та благотворно впливають на емоційне та психічне здоров’я дитини. Ігри розвивають навички соціальної взаємодії, зміцнюють м’язи та удосконалюють координацію рухів. Для підлітків особливо важливо зміцнювати м’язи корпусу та спини, щоб підтримувати правильну поставу та запобігати майбутнім проблемам зі здоров’ям. Активні ігри допомагають досягти цієї мети, а також сприяють розвитку командної роботи та лідерських навичок.

Відпочивайте на всі 100% разом із “Факторія”!

    Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber