Ви знаходитесь у Луцьк?
Ви знаходитесь у Луцьк?
Дізнатись ціну

ШКІЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ ВІД РЦ «FACTORIA»

Шкільні заходи та активні розваги

У наш час, коли навантаження у навчанні значно зросла, стає особливо важливим надати дітям можливість розслабитися та змінити обстановку. І ось тут на сцену виходить “Факторія” – розважальний центр, який розуміє важливість шкільних заходів для дітей та розробили спеціальну пропозицію, яка безсумнівно подарує радість кожному.

Факторія пропонує різноманітні активності та розваги на будь-який смак, доступні за ціною, щоб допомогти школярам створити незабутні спогади про навчальний рік. Це означає, що вони зможуть вибрати саме те, що їм подобається і що вписуватиметься у їхні інтереси. РЦ “Факторія” розуміє, що шкільні заходи – це не лише час для розваг, а й можливість розширити свій світогляд, розвинути нові навички та зміцнити дружні зв’язки. Такі заходи сприяють формуванню особистості, розвитку соціальних навичок та зміцненню колективного духу. Вони допомагають відчути себе частиною єдиної спільноти, яку вони разом із товаришами створили протягом багатьох років навчання.

ШКІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «СТАНДАРТ»

 • тривалість заходу 1,5 години:

 Для групи 10 гравців

– лазертаг або нерф 1 година

– лазерний лабіринт 30 хвилин

Для групи 10-20 гравців

– лазертаг 45 хвилин

– лазерний лабіринт 45 хвилин 

 • Вартість 280 грн з одного гравця
  ! Банкетний зал не сплачується додатково та надається на період 1 годину між іграми.

ШКІЛЬНИЙ КОМПЛЕКС «РОЗШИРЕНИЙ»

 • тривалість заходу 2 години:
  – Лазертаг або нерф,
  – Квест програма (сценарій на вибір)
 • Вартість 380 грн з одного гравця
  !Банкетний зал додатково не оплачується та надається на 1 годину між іграми.

Кількість учасників від 10 до 24 гравців. Для груп з більшою кількістю звертайтесь індивідуально, наші менеджери допоможуть скоригувати програму.

Комплекс активних розваг сприяє фізичному розвитку дітей та допомагає адаптуватися у класі. Позакласні заходи у Луцьку можуть бути веселими та приємними для всіх школярів.

  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber