Ви знаходитесь у Луцьк?
Ви знаходитесь у Луцьк?
Дізнатись ціну

Квест «СТАЛКЕР» у Луцьку

Легендарні квести у Луцьку

СТАЛКЕР — КВЕСТ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ  ПРО ВПЛИВ РАДІАЦІЇ НА ЛЮДИНУ

Мета квесту: зупинити блок управління викидом, знайшовши всі частини вірусної системи

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Давним-давно, у глибинах зони Чорнобиля, захована таємниця, яку виявили лише нещодавно відважні сталкери. Кажуть, що у самому серці покинутої атомної станції встановлено блок керування викидом, який ось-ось активується.

Якось, коли реактивні блоки ще сяяли новизною, там сталася неймовірна реакція, яку ніхто не міг передбачити. Енергія, зосереджена всередині, перетворилася на щось інше, що вирвалося з-під контролю. Радіація проникла у землю, та здається, що миттєво зупинився час.

Зона, яку раніше знали лише за друкованими статтями та жахливими спогадами, перетворилася на загадку для сталкерів. Вважалося, що ця зона давно забута та покинута людьми, але все виявилося не так. У її глибинах стикаються не тільки люди, а й примари минулого, загадкові сутності, що з’явилися на світ з цієї страшної реакції.

Тепер сталкери мають нову місію – зупинити блок викидом Чорнобильської АЕС, завантаживши у нього вірус. Але щоб досягти своєї мети, їм доведеться протистояти не лише радіації та аномаліям, а й силам зла, які давно зміцнилися у цьому забороненому місці.

У їхніх пошуках сталкери зустрінуть професора, останнього вченого, що залишився, здатного розгадати таємницю страшної реакції. Він знає шлях до самого серця зони та може надати сталкерам знання та поради, необхідні для їхньої подорожі. Однак і професор несе у собі темні таємниці, пов’язані з цією катастрофою, які можуть змінити все.

Чи зможе об’єднання сталкерів та професора розкрити таємницю зони Чорнобиля та запобігти новій катастрофі? Чи вони самі стануть жертвами тих сил, які заховані всередині цієї похмурої та небезпечної зони?

Тільки найвідважніші та наполегливіші зможуть дізнатися відповідь, але будьте обережні, бо занедбані реактивні блоки затаїли у собі жах, здатний занапастити будь-кого, хто наважиться вступити у бій із цими темними силами.

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Пригодницький квест "Сталкер" представлений у 115 містах по всьому світу. Ми гарантуємо нашим гостям можливість не лише поринути у захоплюючий сюжет, а й насолодитися чудовим рівнем якості гри.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Квест прикрашений чудовими WOW-ефектами, створеними за допомогою високоякісних матеріалів та електронних компонентів. Оригінальні локації та унікальний дизайн допомагають створити атмосферу, в якій гравці повністю поринають у ігровий процес.
 • Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий та актор-аніматор
  Наші досвідчені провідні та талановиті актори-аніматори допоможуть гравцям усвідомити суть завдання, розкажуть захоплюючу легенду та вирушать разом із ними у захоплюючу подорож.
 • Для великих та маленьких компаній
  Для великих та маленьких компаній
  Квест ідеально підходить як для великих, так і невеликих компаній. Комфортне проходження від 2 до 12 осіб одночасно. Для компаній від 13 до 30 осіб є можливість провести квест, поділивши на команди та задіявши всю територію РЦ.

Зупиніть ядерну катастрофу

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ

 • КВЕСТ «СТАЛКЕР»
  ДО 10 СТАЛКЕРІВ
  2500 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

 • КВЕСТ «СТАЛКЕР»
  ДО 8 СТАЛКЕРІВ
  2000 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

 • КВЕСТ «СТАЛКЕР»
  ДО 6 СТАЛКЕРІВ
  1500 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест «Сталкер» допомагає вивчати історичні факти про Україну. Унікальні завдання розвивають логічне мислення, вчать комунікації у колективі та приймати відповідальні рішення.

КВЕСТ «СТАЛКЕР» – ВІДМІННЕ РІШЕННЯ ДЛЯ СВЯТКУВАННЯ ДНЯ НАРОДЖЕННЯ АБО СІМЕЙНОГО СВЯТА

  Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber