Ви знаходитесь у Хмельницькому?
Ви знаходитесь у Хмельницькому?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8668285
  • (073)2616211

Подарункові сертифікати

Даруйте близьким гарний настрій

Скоро день народження, а Ви все ще у пошуку гарного подарунка?

Квести, лазертаг або веселі атракціони можна оформити у красивий сертифікат та вручити імениннику.

Немає нічого кращого, ніж можливість порадувати унікальний подарунок, а використати сертифікат можна у будь-який час.

Тепер зовсім не потрібно думати, чи підійде подарунок і чи його використають за призначенням. Сертифікат є універсальним і діє на всі активні ігри та квести у нашому розважальному центрі.

Подарунковий сертифікат чудово підійде у якості подарунка на день народження, 8 березня та 14 жовтня, на річницю або навіть просто без приводу.

Як користуватися сертифікатом?

Щоб скористатися сертифікатом, необхідно зв’язатися з менеджером телефоном або підійти до адміністратора РЦ «Factoria» та підібрати комфортну гру і дату. Захід бажано бронювати заздалегідь, оскільки може не бути вільних місць для проведення.

Які послуги надаються?

У «Factoria» Ви можете провести час за активними іграми та популярними квестами. У нас Ви знайдете 4 повноцінні програми на день народження та можливість скомбінувати декілька ігор, таких як: лазертаг, нерф або ігри на консолях «Таймтаг», а також можна вибрати один із 4 повномасштабних квестів із повним зануренням. Доповнити відпочинок можна технологічними атракціонами у вигляді лазерного лабіринту чи тиру.

ДАРУЙТЕ ВРАЖЕННЯ, АДЖЕ САМЕ ВОНИ ЗАЛИШАЮТЬСЯ НА ВСЕ ЖИТТЯ. А ВИБРАТИ ВРАЖЕННЯ ВЛАСНИК СЕРТИФІКАТУ ЗМОЖЕ НА ВЛАСНИЙ РОЗСУД.