Ви знаходитесь у Хмельницькому?
Ви знаходитесь у Хмельницькому?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8668285
  • (073)2616211

ПРО «ФАКТОРІЮ»

«FACTORIA» — ТЕРИТОРІЯ ІННОВАЦІЙНИХ РОЗВАГ У ХМЕЛЬНИЦЬКОМУ

«ФАКТОРІЯ» — АКТИВНІ ІГРИ ТА КВЕСТИ ПІД ОДНИМ ДАХОМ

У «ФАКТОРІЇ» ВИ МАЄТЕ ЗМОГУ ПОГРАТИ В:

  • Класичну гру лазертаг. Це сучасна альтернатива пейнтболу, в якому команди змагаються одна проти одної. Основне завдання — вибити супротивника з поля. У гравців є спеціальна зброя та жилет із датчиками. При попаданні лазерного променя у суперника жилет починає вібрувати. На майданчику перебуватиме інструктор у ролі судді. Лазертаг — безконтактна гра, яка проходить на унікальній лазертаг-арені, виконаній у стилі занедбаного міста. Безліч укриттів, переходів та система лабіринтів робить гру цікавою для будь-якого віку.
  • Новинки у світі активних ігор «Мисливці за часом», «Freeze» або «Among us». Ігри тільки-но з’явилися, проте вони вже встигли сподобатися гостям по всій Україні та не тільки. Зрозумілий інтерфейс та інтерактивність консолей роблять ігри легкими та веселими. Браслети надійно закріплюються на руці як у дорослого, так і у дитини. В іграх не використовуються копії реальної зброї, що й приваблює сучасне покоління.
  • Популярні квести за сценаріями світових бестселерів. 4 найвідоміших квестів представлені у «Факторії». Усього 60 хвилин на те, щоб урятувати світ. Унікальна квестова зона з безліччю локацій, прихованими кімнатами та тунелями. Спробуйте стати частиною неймовірних пригод. Квести розраховані на проходження до 12 осіб одночасно.
  • Ультрасучасні атракціони у вигляді лазерного лабіринту та тиру. Неймовірна смуга перешкод у стилі «пограбування банку» для дітей та дорослих. Багато лазерів, деякі з них динамічні, фіксують переривання променя. Завдання гравців подолати лазерний лабіринт за максимально короткий час, не зачепивши жодного променя. Тир чудово підійде для командних змагань або як додаток до інших активних ігор.
  • Розвивальні майстер-класи, які є розважальними програмами, що базуються на вивченні базових методик. Чудово підходять для сімейного вечора або для того, щоб відволіктися від буденної метушні. Терапія мистецтвом протягом 1 години — прекрасний спосіб розважитись.

Гарний настрій та нові враження Ви завжди зможете знайти у «Факторії»!

Тут Ви маєте змогу також:

  • Провести незабутній день народження;
  • Організувати сімейне свято чи випускний вечір;
  • Відзначити захід у банкетній кімнаті разом із друзями та близькими.

Мережа розважальних центрів «Факторія» надає послуги з розваг та має багаторічний досвід з організації та проведення свят по всій Україні. Обираючи активні ігри або квести, Ви можете бути впевнені у сучасному підході до спілкування та у вищій якості реквізиту й обладнання.

Також ми цілий рік проводимо акції для наших гостей. Підписуйтесь на наш інстаграм та дізнавайтеся про новинки.

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ АКТИВНИМ ВІДПОЧИНКОМ РАЗОМ ІЗ «ФАКТОРІЯ»