Ви знаходитесь у Хмельницькому?
Ви знаходитесь у Хмельницькому?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8668285
 • (073)2616211

Лазерний лабіринт у Хмельницькому

Лазерний лабіринт — це можливість відчути себе у головній ролі фільму про пограбування музею або банку.

Унікальна смуга перешкод, у якій є безліч статичних та динамічних лазерних променів.

Мета гри: виконати завдання на час, проходячи через системи лазерних лабіринтів, водночас не зачіпаючи променів.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

 • Сучасний ігровий зал
  Сучасний ігровий зал
  Кімната оформлена у стилі комп'ютерного майбутнього, де є безліч лазерів та датчиків, а також інтерактивні ігрові кнопки для виконання завдань.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Драйвова музика, неонове підсвічування, динамічні та статичні лазерні промені, дим машина та багато іншого чекає на Вас.
 • Турніри та завдання
  Турніри та завдання
  Гру доповнюють завданнями, виконання яких залежить від швидкості й акуратності проходження. Також є можливість влаштувати турнір, щоб виявити переможця.
 • Безпека на всі 100%
  Безпека на всі 100%
  За ігровим процесом спостерігає інструктор. Саме він може дати рекомендації щодо тонкощів проходження або ускладнити завдання, встановивши більш важкий рівень.

Щоб спробувати свої сили в цьому атракціоні, зовсім не потрібно мати унікальні фізичні навички або гнучке тіло. Пройти зможе кожен! Проте Ви маєте обмеження у часі та додаткову небезпеку у вигляді динамічних променів, тож завдання ускладнюється.

Лазерний лабіринт підходить для всіх: і для дітей, і для дорослих. Для тих, хто хоч раз уявляв себе у ролі грабіжника та думав, що це легко. Настав час випробувати свої сили! Звичайно, така розвага навряд чи принесе наприкінці гроші або діаманти, але гарний настрій та позитивні емоції гарантовані.

ЦІНА НА ЛАЗЕРНИЙ ЛАБІРИНТ

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  2 РАУНДИ ПО 3 ХВИЛИНИ
  70 грн.

  1 гравець

 • КОМАНДНИЙ
  1 ГОДИНА
  700 грн.

  кількість гравців не обмежена

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Лазерний лабіринт сприяє розвитку м’язів корпусу та ніг. Також це весела гра, яка розвиває концентрацію та швидке прийняття рішень. Лазерний лабіринт покращує настрій і допомагає позбутися втоми.

Лазерний лабіринт стане чудовим доповненням до дня народження або може бути самостійним атракціоном для сімейного вікенду у Хмельницькому. Також лазерний лабіринт можна використовувати, як частину корпоративного відпочинку, і навіть влаштувати турнір на найшвидшого учасника.

Пройти ультрасучасний атракціон Ви можете за адресою: вул. Трудова, 6А, ТРЦ «Woodmall», 2-й поверх.