Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8660618
  • (063)2544243

Квести у Чернівцях

ПОПУЛЯРНІ КВЕСТИ У ВАШОМУ МІСТІ

Квестице ігровий сюжет, що використовується у популярних комп’ютерних іграх, фільмах або книгах, який має тематичне завдання.

Основна мета: насолодитися грою, де кожен учасник стає головним героєм пригод і поринає в історію квесту з головою.

Ваша команда стане надійним тилом у проходженні, адже безліч завдань вимагають не тільки кмітливості та логічного мислення, а й винахідливості. Друзі пізнаються не лише у біді, а й у таких пригодах, як квести від «Факторії».

Квести у «Factoria» — це найпопулярніші сценарії, визнані у 80 містах по всій земній кулі.

Багато елементів у квестах є тематичними. Якщо квест «Гаррі Поттер» має безліч механічних елементів, то у квестах, як «Сталкер» або «Місія нездійсненна» переважає складна електроніка.

Квестова зона наповнена безліччю деталей: чарівний камін, таємні кімнати та тунелі. Декілька ігрових локацій, які гравці відкривають поступово під час проходження квесту.

Супроводжує гравців ведучий, який розповість історію квесту, а також живі актори, які розкриють таємниці загадкових елементів боксу.

Чому краще вибирати квести? Вони вигідно відрізняються від квест-кімнат ширшим форматом, у якому можуть взяти участь до 12 осіб, а також там можна переміщатися з однієї локації на іншу.

ВИЗНАЧТЕ ЦІКАВУ ДЛЯ ВАС ТЕМАТИКУ, і ВПЕРЕД НА ПОШУКИ ПРИГОД

Ви точно чули легенду про маленького хлопчика, який усе життя бореться із Темним Лордом. Або історію про ту надзвичайну ситуацію, яка сталася на Чорнобильській АЕС. А знаєте відомий фільм «Місія нездійсненна», де місту загрожує знищення від вибуху через потужну бомбу? На квестовій локації «Факторії» кожен може стати героєм популярної історії.

Для сюжетів ми брали за основу популярні книги, фільми чи історичні події, але головними героями будете саме Ви та Ваша команда. Потрібно вирішити безліч нестандартних головоломок і знайти шлях до перемоги.

У квестах використовується великий та яскравий реквізит із безліччю опрацьованих деталей, а також сучасною електронікою. Є й механічні елементи, в основі яких унікальні формфактори та завдання.

Квест-кімната у «Факторії» — місце, де все стає реальністю. В учасників є всього 60 хвилин, щоб дізнатися всі таємниці та зупинити зло, а актори-аніматори Вам у цьому допоможуть.

Реаліті-квест, доповнений ведучими та аніматорами — абсолютно новий вид квестів у Чернівцях, у якому гравці лише за одну годину мають відшукати всі елементи пазла та вибратися з кімнати до зупинки таймера.

Щоб квест став найкращою пригодою, створіть команду мрії, з якою Вам буде весело та комфортно.

ФОТОГАЛЕРЕЯ КВЕСТОВОЇ ЗОНИ

Проходження квесту (Квест-кімнати)

Старт квесту починається ще задовго до старту таймера. Спочатку гравцям розповідають історію для повного розуміння всієї ситуації: вона може бути основана на реальних подіях чи книжкових легендах. Після цього учасники отримають першу підказку. І якщо вдасться відшукати всі підказки та вирішити усі головоломки, тоді учасники зможуть врятувати світ та завершити свою пригоду.

(Квест можна залишити до завершення у разі потреби або надзвичайної ситуації. Ключі знаходяться у доступі біля вхідних дверей, а також додаткова пара ключів є у ведучого.)

Квест, як і квест-кімната — це розвага для всієї родини, адже наші завдання не лише цікаві та різноманітні, а й спрямовані на зближення та зміцнення стосунків. Є безліч елементів гри, у яких необхідна командна робота, але якщо хтось не впорається, на допомогу завжди прийде актор-аніматор і допоможе розв’язати всі питання. Тільки пам’ятайте, він може не лише підказати, а й заплутати вас ще більше.

Якщо Ваша компанія дуже велика і Ви маєте бажання пройти квест разом — «Факторія» із задоволенням проведе квест для команди до 30 осіб. Проходження включатиме всю територію розважального центру, будуть залучені всі локації. Це чудовий спосіб відсвяткувати шкільний випускний або влаштувати тімбилдінґ для колег.

Зараз ми знаходимося у пошуках нових ідей для майбутніх квестів і продовжуємо дивувати вас новинками.

Ескейп-квести — це нові відкриття та технології, якими ми із радістю ділимося з Вами. За 60 хвилин можна повністю поринути у світ гри та стати головним героєм захопливих подій. Але перемога дістанеться лише згуртованій команді, де гравці зможуть послідовно відтворити історію квесту та знайти рішення всім елементам.

Квест у РЦ «Факторія» підійде для святкування дня народження у колі близьких та друзів, а неймовірні емоції запам’ятаються вам довго.

Шукаєте квест-кімнати у Чернівцях?? Тоді це те, що Вам потрібно! Ігри, квести та квести для дітей з цікавими завданнями та унікальним реквизитом