Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8660618
 • (063)2544243

Лазерний лабіринт у Чернівцях

Лазерний лабіринтце інноваційний атракціон, у якому використовується система з лазерними статичними та динамічними променями. Якщо зачепити хоч один із них, система зафіксує та подасть звукове оповіщення.

Мета гри: виконуючи завдання на час, пройти лазерний лабіринт, не витративши всі життя.

Ви пам’ятаєте популярний фільм із Джорджем Клуні, де його 11 друзів, немов професіонали, крадуть коштовності? Як же неймовірно та шалено виглядає той момент, коли вони майстерно проходять лазерну кімнату. І тепер ви можете повторити цей приголомшливий трюк у Чернівцях.

Для проходження смуги перешкод не потрібна прекрасна фізична форма або додаткові навички, достатньо насолоджуватися грою разом із друзями.

Рівень складності регулюється за допомогою скорочення часу на завдання чи збільшення ігрових точок. Для того, щоб набрати велику кількість балів, необхідна вся спритність та винахідливість.

У кімнаті панує незвичайна атмосфера: неонове підсвічування, лазерні промені переливаються на тлі густого диму, а музичний супровід порадує будь-якого меломана.

Лазер та лазерні системи з видимим випромінюванням, що використовуються на території РЦ «Факторія», мають «Клас 3а», що є безпечним для здоров’я та зору гравців.

 • ІНДИВІДУАЛЬНИЙ
  З ЛЮДИНИ
  70 грн.

  2 раунди по 3 хвилини

 • КОМАНДНИЙ
  КІЛЬКІСТЬ ГРАВЦІВ НЕ ОБМЕЖЕНА
  700 грн.

  1 година

Атракціон лазерний лабіринт – чудовий спосіб проведення часу з друзями за незвичайною розвагою. Лабіринт може легко стати частиною святкування дня народження або навіть сімейною традицією у Чернівцях.

Середня тривалість гри: 15-20 хвилин.

Вік: 5+

Гра проходить на території РЦ «Factoria» за адресою: проспект Незалежності, 109 Д, місто Чернівці.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ЩОДО АТРАКЦІОНУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ, ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ НА НОМЕРИ, УКАЗАНІ НА САЙТІ, АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ