Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8660618
 • (063)2544243

Квест «ХОВАНКИ» у Чернівцях

ФОРМАТ СУЧАСНИХ КВЕСТІВ

«ХОВАНКИ» — КВЕСТ ДЛЯ ТИХ, ХТО НАВЧИВСЯ КОНТРОЛЮВАТИ СВІЙ СТРАХ

Мета квесту: зібрати якнайбільше артефактів, вирішуючи головоломки та завдання у повній темряві, поки монстр не знайшов Вас.

Вік: 6+

*Рекомендований вік: від 8 років.

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Ми підбираємо рівень складності та спецефектів, зважаючи на вікову категорію учасників і їхні побажання. Основний поділ за складністю: дитячий квест або хованки для дорослих.

Ігровий процес: спочатку кожен гравець отримує необхідний захист у вигляді шоломів і маски, а також проходить ознайомлення з технікою безпеки. Цей інструктаж є вкрай важливим, оскільки гра проходить у повній темряві з безліччю спецефектів.

Основне завдання гравців: зібрати максимальну кількість артефактів і зберегти їх на своїй базі,щоб монстр не відібрав їх.

Про монстрів, які таяться в цьому місті, ширяться легенди. Мовляв, вони страшно бояться світла та заважають налагодити електропостачання. Чи це правда? Складно сказати, але артефакти — цінний ресурс, вони можуть стати в пригоді в будь-якій сфері для містян.

Монстри мають гарний зір і слух, а переміщуються майже безшумно. Крім того, що вони можуть налякати до жаху, монстри ще й забирають у своє лігво, відбираючи всі зібрані артефакти. А щоб вибратися зі сталевої клітки, необхідна допомога друзів, які зможуть подивитися страху в очі.

Жах, від якого холоне кров, створюють спецефекти у вигляді авторської тематичної музики, миготливого стробоскопа та хаотичного освітлення, що зберігає тотальний морок.

ВАЖЛИВО! Гравців, які мають психічні порушення, проблеми з серцем або епілепсію, а також вагітних просимо утриматися від відвідування цього квесту.

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Квест представлений у багатьох містах по всій земній кулі. Наші гості можуть не лише насолодитись захопливим сюжетом, а й відчути якість європейського формату квестів.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Реквізит має електронне наповнення та виготовлений із матеріалів вищої якості. Квестові локації та незвичайне оформлення гарантують повне занурення у хорор-гру.
 • Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий відкриє завісу таємниць та розповість вступну історію квесту, а актор у ролі монстра - створить незабутню атмосферу.
 • Для великих та маленьких компаній
  Для великих та маленьких компаній
  Квест розрахований на проходження до 12 осіб. Затишні вулички загубленого міста та тунелі допоможуть утекти від монстра, але не варто затримуватися на одному місці. Він знає це місто краще за Вас.

ПРИГОДИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ

 • КВЕСТ «ХОВАНКИ»
  ДЛЯ 10 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  3000 грн.

  Додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ «ХОВАНКИ»
  ДЛЯ 8 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2500 грн.

  Додатковий шукач +250 грн.

 • КВЕСТ «ХОВАНКИ»
  ДЛЯ 6 ШУКАЧІВ АРТЕФАКТІВ
  2000 грн.

  Додатковий шукач +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест «Хованки» – популярний формат хорор-квестів у Європі. Він розвиває стратегічне мислення та вчить працювати у команді.

КВЕСТ «ХОВАНКИ» – НЕЗВИЧАЙНИЙ ТА ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ