Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8660618
 • (063)2544243

Квест «СТАЛКЕР» у Чернівцях

ФОРМАТ СУЧАСНИХ КВЕСТІВ

«СТАЛКЕР» — КВЕСТ ДЛЯ ТИХ, ХТО ЗНАЄ СИЛУ РАДІАЦІЇ

Мета квесту: знайти всі елементи комп’ютерного вірусу та завантажити до блоку управління викиду, доки не повторилася трагедія на атомній станції.

Вік: 6+

Час проходження квесту: 60 хвилин.

Ви пам’ятаєте, як у школі розповідали про вчену, що знайшла радій і від його випромінювань загинула? Марія Склодовська-Кюрі, видатна вчена, роботи якої започаткували створення атомних електростанцій по всьому світу. Але вивчення поведінки радіоактивного елемента в умовах станцій призвело до трагедії у 1986 р. недалеко від міст Прип’ять та Чорнобиль. Ліквідатори кілька днів боролися із пожежею, а усунення наслідків триває донині.

І ось минуло понад 30 років, територія все ще заражена радіацією, а села та міста навколо назавжди спорожніли. У вихідні можна зустріти екскурсії, а вечорами виходять на полювання справжні сталкери. Їхнє основне завдання — вивчити поведінку зони відчуження та зберегти в первозданному вигляді все, що вціліло до цього дня.

Кажуть, що сталкери отримали наказ: зупинити нову катастрофу. Але для цієї місії їм потрібно більше професіоналів. Вибух має ось-ось пролунати на 3 енергоблоці, і Ваше завдання — не допустити цього. На допомогу прийде професор Сахаров, він має всі карти місцевості. І пам’ятайте: він трохи здичавів, так що може здатися дуже дивним.

Вирушайте до Прип’яті тільки з вірними друзями, адже зона відчуження підступна і може поглинути з головою у світ неймовірних емоцій.

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Квест представлений у 115 містах по всій земній кулі. Наші гості можуть не лише насолодитись захопливим сюжетом, а й відчути якість європейського формату квестів.
 • WOW-ефекти
  WOW-ефекти
  Реквізит має електронне наповнення та виготовлений із матеріалів вищої якості. Квестові локації та незвичайне оформлення гарантують повне занурення у квестову гру.
 • Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий та актор-аніматор
  Ведучий відкриє завісу таємниць та розповість вступну історію квесту, а актор допоможе у проходженні та створить незабутню атмосферу.
 • Для великих та маленьких компаній
  Для великих та маленьких компаній
  Квест розрахований на проходження до 12 осіб, однак якщо ви маєте бажання провести квест на велику компанію, ми створимо кілька команд і використаємо всі локації розважального центру.

ПРИГОДИ ЧЕКАЮТЬ НА ВАС!

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЯКИЙ ВАМ СПОДОБАЄТЬСЯ

 • КВЕСТ «СТАЛКЕР»
  ДО 10 СТАЛКЕРІВ
  2500 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

 • КВЕСТ «СТАЛКЕР»
  ДО 8 СТАЛКЕРІВ
  2000 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

 • КВЕСТ «СТАЛКЕР»
  ДО 6 СТАЛКЕРІВ
  1500 грн.

  Додатковий сталкер +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Квест «Сталкер» заснований на реальних подіях, дає знання з історії України та навчає хоробрості сталкерів. Квест базується на логічних завданнях з електроніки та фізичних елементах, що розвивають дрібну моторику.

КВЕСТ «СТАЛКЕР» – НЕЗВИЧАЙНИЙ ТА ПРИГОЛОМШЛИВИЙ ПОДАРУНОК НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ