Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8660618
  • (063)2544243

Подарунковий сертифікат

Подарунок із найпопулярнішими розвагами у Чернівцях

Ви обожнюєте радувати близьких яскравими емоціями? Чи досі не знаєте, що подарувати на свято? Як вразити людину, яка має все?

Сертифікати від розважального центру «Factoria» — це можливість подарувати справжнє свято для душі на будь-який смак. Універсальний подарунок, адже власник сертифіката може вибрати не лише дату проведення гри, а й саму гру.

Подарунковий сертифікат на 14 жовтня або 8 березня для найулюбленіших друзів і колег подарує масу вражень.

Сертифікати слід використовувати протягом 6 місяців. За цей час ви легко зможете зібрати команду для активних ігор або квесту.

«Факторія» — це популярна мережа розважальних центрів із безліччю ігор, атракціонів та квестів на будь-який смак. Тут постійно з’являються новинки зі світу активних ігор і можна влаштувати незабутнє свято.

Зараз використати сертифікат можна на активні ігри: лазертаг і нерф; на популярні квести: «Гаррі Поттер», «Місія нездійсненна», «Сталкер»; а також пройти смугу перешкод у лазерному лабіринті.

Проконсультуватися щодо замовлення подарункового сертифіката, умов отримання фізичного сертифіката та його використання Ви можете, звернувшись до наших адміністраторів, або по телефону у нашого менеджера.

Подаруйте теплі емоції та яскраві спогади!