Ви знаходитесь у Луцьк?
Ви знаходитесь у Луцьк?
Дізнатись ціну

ВИПУСКНИЙ У ЛУЦЬКУ 2023

ВИПУСКНИЙ 2023, ЯКИЙ СПОДОБАЄТЬЯ ВСІМ!

* ПРОПОЗИЦІЯ ДІЄ З 20 ТРАВНЯ ПО 20 ЧЕРВНЯ У ФАКТОРІЇ У ЛУЦЬКУ

Випускний у шкільному віці є важливою подією у житті кожного випускника. Вони відзначають закінчення одного етапу освіти та початок нового розділу в їхньому житті. Організація гідного та незабутнього вечора вимагає певних зусиль, але це варте кожної витраченої години.

Відсвяткувати випускний у шкільному віці має кілька причин, чому це важливо. По-перше, це чудовий спосіб відзначити досягнення та успіхи випускників за багато років навчання. Це момент, коли вони можуть похвалитися своїми заслугами та отримати заслужені компліменти від батьків, учителів та друзів.

По-друге, випускний вечір – це можливість провести час із близькими друзями та подякувати їм за підтримку протягом шкільних років. Це останній шанс створити спогади, які зберігатимуться у серцях випускників протягом усього їхнього життя.

Організація самостійного випускного вечора може бути складним завданням. Вам потрібно вибрати відповідне місце, розробити програму, подбати про декорації, їжу, музику та інші деталі. Це потребує часу, енергії та координації зусиль.

Однак провести випускний у розважальному центрі “Факторія” може бути відмінним рішенням. Ми маємо всі необхідні умови для проведення заходу а персонал має досвід в організації випускних.

Наприклад, проведення лазертага та квестів може стати захоплюючою розвагою для випускників. Вони можуть взяти участь у командних іграх, отримати адреналін та радість від перемоги. Ми пропонуємо готові пакети послуг за доступними цінами.

ЛАЗЕРТАГ АБО НЕРФ + КВЕСТ (СТАЛКЕР, ГАРРІ ПОТТЕР, МІСІЯ НЕЗДІЙСЕННА) = 2 ГОДИНИ АКТИВНИХ ІГР ТА НЕВЕРОЯТНИХ ВРАЖЕНЬ

380 ГРН. З ЛЮДИНИ ДЛЯ КЛАСІВ ВІД 10 ОСІБ ТА БІЛЬШЕ

*Ми маємо банкетну кімнату, яку ми надаємо у подарунок на 3 години.

Важливо пам’ятати, що організація випускного вечора – це історія про випускників.

Створюйте спогади разом із “Факторія”!

    Задавайте питання в Instagram Задавайте питання в Telegram Задавайте питання в Viber