Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8663358
 • (063)7895959

Мисливці за часом – Таймтаг

БУДЬ У ТРЕНДІ – СТАНЬ ЧАСТИНОЮ ГОЛІВУДСЬКИХ ФІЛЬМІВ

Мисливці за часом – ультрасучасна, безконтактна, активна гра з використанням консолей TIMETAG. Інтерактивний пристрій закріплюється гравцям на руку. Зрозумілий інтерфейс та легке управління робить гру захоплюючою для дорослих та дітей. Гра створена по мотивам фільму «Час» й схожа на гру «салочки» або «квача».

Мета гри: забрати час у противника, тим самим вибивши його з гри.
Ігрова консоль не має нічого спільного з репліками реальної зброї, що додає грі неординарності та дозволяє грати навіть найменшим учасникам.
Мисливці за часом – це сучасна та цікава розвага у Полтаві для дітей.

Вік: 7 + підходить для всієї родини

 • Новинка зі світовим ім'ям
  Новинка зі світовим ім'ям
  У гру "Мисливці за засом" грають вже у понад 20 містах, 3 країн. Популярність гри зростає разом з кількістю постійних гравців.
 • Комп'ютерна гра у реальності
  Комп'ютерна гра у реальності
  Безмежні можливості ігрових консолей та додаткових пристроїв дозволяють грати у різні сценарії без втрати інтересу. Атака, пошук суперників, захист, збір часу, активація накопичень - лише базова частина гри.
 • Захисти свій час
  Захисти свій час
  Основна мета - захистити свій час та час команди. Якщо на консолі не залишиться жодної секунди - гравець вибуває. Сюжет був узятий з популярного фільму "Час" та вчить розподіляти свій час й швидко приймати важливі рішення.
 • Різноманітність сценаріїв та місій
  Різноманітність сценаріїв та місій
  "Протистояння", "Вартові часу", "Битва банків" - це лише базові сценарії, але навіть вони здатні перевернути звичний світ активних ігор з ніг на голову. По завершенню місії, гравці отримають статистику та результати на свої браслети.

ФОТО-ТУР ІГРОВОГО МАЙДАНЧИКА

Ігровий процес:

Перед тим, як приступити до гри, наші інструктора ознайомлять з технікою безпеки та докладно розкажуть про правила гри.

Знайомство з браслетом буде проходити поступово, поки кожен гравець повністю освоїть усі його елементи.

Консоль має невеликий екран та 4 сенсорні кнопки, які допомагають взаємодіяти з противниками й допомагати команді. Також на екрані відображається особистий час гравця та командні накопичення. Як і у будь-якій активній грі, є функції атаки та захисту.

На ігровому майданчику будуть розташовані ігрові точки, функції яких допоможе визначити Ваш браслет. Точки можуть давати додатковий час, отруювати радіацією, давати різні бонуси або ж бути командним банком.

В процесі гри, гравці повинні пересуватися по полю, знаходити супротивників та атакувати їх – тим самим відбираючи в них ігровий час. Атака проводиться на відстані у 1,5 метра. Суперник може використовувати «щит» або просто втекти.

Якщо у всіх гравців однієї команди минув час на консолях – значить інша команда здобула перемогу.

Різні місії та сценарії доповнюють гру та розширюють її здібності

По завершенню, кожен гравець отримує на свої браслети статистику та результативність особистої й командної гри.

Гра проходить на спеціальному ігровому полі з різнорівневими укриттями та щитами.

Ціни на гру “Мисливці за часом” для 1 людини

 • Мисливці за часом
  Вихідні дні - 80 грн.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • Мисливці за часом
  Вихідні дні - 160 грн.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • Мисливці за часом
  Вихідні дні - 320 грн.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Вибираючи гру «Мисливці за часом» Ваша дитина зміцнює фізичну форму та розвиває логічне мислення, адже гра дає змогу створити особисту тактику та розробити командну стратегію, що допомагає навчитися швидко приймати рішення. Такий активний відпочинок для дітей також збільшує комунікативні навички, що вчить згуртуванню у новому колективі.

Мисливці за часом – відмінний подарунок на день народження. Можна провести вечірку або зробити частиною дівич-вечора або парубочого. Порадуйте близьких незабутніми емоціями.

Активна гра з використанням консолі Таймтаг краща розвага для дітей Полтава, і підійде як для хлопчиків, так і для дівчаток.

ШУКАЙТЕ ЩОСЬ ІННОВАЦІЙНЕ ТА НЕСТАНДАРТНЕ НА КОРПОРАТИВ?

“Мисливці за часом” допомагають відкрити для себе нові горизонти у згуртуванні колективу, адже для перемоги потрібен кожен гравець. Стираються всі рамки, адже перемога залежить від швидкості прийнятих рішень та єдності всіх учасників.

МИСЛИВЦІ ЗА ЧАСОМ – СУЧАСНИЙ ТІМБІЛДІНГ ДЛЯ СУЧАСНИХ ЛЮДЕЙ