Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8663358
 • (063)7895959

Квест “Скарб нації”

НОВЕ СЛОВО У СВІТІ КВЕСТ КІМНАТ!

«СКАРБ НАЦІЇ» – квест для хоробрих шукачів скарбів та охоронців старожитностей

Мета квесту: Необхідно відшукати в схованці золоту монету.

Вік: 6

Час проходження квесту: 60 хвилин.

За легендою, коли ще в Америці йшли війни за територію, ходили чутки про таємні спільноти. Їх таємниці були великими, а діяння значущі. Членами одного з товариств була підписана найгучнійша декларація – Декларація про Незалежність Америки. Франк-масони почали займати високі посади та керувати державою. Також в їх компетентності була таємниця – про неймовірні багатства, які збиралися століттями: великими фараонами, царями та полководцями.

Згодом залишився лише один представник суспільства Чарльз Керол, та перед смертю, у 1832 році, він довірив найбільшу таємницю нації конюху. Конюх Томас Міст довго намагався знайти скарб самостійно, але йому так і не вдалося. Минуло багато років,було зроблено сотні спроб відшукати скарби і сьогодні необхідна команда героїв нарешті прибула. Тим більше, що перша підказка вже у нас.

 • Квест зі світовим ім'ям
  Квест зі світовим ім'ям
  Квест "Скарб нації" знайшов свою популярність у світі інтелектуальних ігор. Понад 55 міст на 2х континентах отримують відгуки з вдячністю за відмінний реквізит, гарний сценарій та хороше проведення.
 • WOW ефекти
  WOW ефекти
  Великий та яскравий реквізит здивує кожного. У квесті можна доторкнутися до справжніх масонським послань, розшифрувати загадки піраміди Майя, приміряти військові обладунки Тамплієрів.
 • Живий актор та ведучий
  Живий актор та ведучий
  У квесті, для повного занурення, з гравцями буде живий актор. Він познайомить з легендою "Скарб нації" та прийде на допомогу у скрутну хвилину.
 • Для маленьких та великих компаній
  Для маленьких та великих компаній
  Квест проходить у тематичній квест зоні, яка налічує 5 локацій з закритими дверима та таємними ходами. На такий квестовой локації комфортно проходити квест до 12 гравців, а для великих компаній до 30 осіб - є можливість використання всієї території розважального центру.

ЧАС ВІРУШАТИ НА ПОШУК СКАРБІВ!

ОБИРАЙТЕ ПАКЕТ, ЩО ПІДХОДИТЬ САМЕ ВАМ!

 • Квест "Скарб нації"
  до 10 шукачів скарбів
  2500 грн.

  додатковий помічник шукача скарбів +250 грн.

 • Квест "Скарб нації"
  до 8 шукачів скарбів
  2000 грн.

  додатковий помічник шукача скарбів +250 грн.

 • Квест "Скарб нації"
  до 6 шукачів скарбів
  1500 грн.

  додатковий помічник шукача скарбів +250 грн.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

Квести позитивно впливає на фізичний та інтелектуальний розвиток дітей. Пошук відповідей на загадки, рішення завдань, активні ігри – відмінний подарунок для дитини на день народження. Квест «Скарб нації» зробить Ваш день незабутнім та подарує яскраві емоції.