Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8663358
  • (063)7895959

Зі святом незалежності України

Зі святом незалежності України

Дорогі наші гості, наші колеги, наші друзі, наші захисники!

Факторія вітає святом незалежності та єдності України. Адже наша історія та наша держава – унікальні. Ми дуже молода країна, але з тисячолітньою історією, яку пишемо досі. Як ніколи раніше це свято важливе для кожного з нас.

Мережа розважальних центрів народилася вже у незалежній Україні та з твердим ґрунтом під ногами. Щомісяця Факторія приймає у своїх стінах понад 15000 щасливих дітей та батьків у 5 містах нашої країни.

Зараз ми продовжуємо проводити свята для Вас та Ваших рідних, адже часом так невистачає яскравих емоцій та живого спілкування. Також ми робимо дисконтну систему для переселенців на послуги нашого центру. За подробицями можна звернутися до менеджера.

Крім основної діяльності, ми намагаємось наблизити нашу перемогу та відправляємо частину виручених коштів на допомогу ЗСУ. Також створили логістичний хаб і за півроку було перевезено понад 1000 тонн гуманітарної допомоги з різних куточків землі.

Україна – це країна можливостей. Країна, яка амбітно мріє та рішуче діє. Країна, яку захищають та люблять усім серцем. Ми сильні у нашій єдності.

Зі святом, дорогі українці!

Зі святом незалежності України

Залишити коментар
Підписатися
Сповістити про
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі