Ви знаходитесь у Полтаві?
Ви знаходитесь у Полтаві?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8663358
 • (063)7895959

FREEZE – це активна гра для всієї родини

FREEZE – НАСТАВ ЧАС СПРАВЖНІХ ІГОР

FREEZE (Фриз) – нова командна гра з використанням ігрових консолей Таймтаг. Абсолютно безконтактна, активна гра для дорослих та дітей. Нагадує дворові ігри типу «квач» або «заморозка»

Мета гри: протягом ігрового раунду заморозити якомога більше суперників та не потрапити під їх крижані чари.

Замість зброї у гравців спеціальні браслети Timetag. Повністю інтерактивний та зрозумілий інтерфейс дозволяє грати навіть самим маленьким гравцям.

Фриз – унікальна розвага у Полтаві.

Вік: 5 +.

 • Новинка зі світовим ім'ям
  Новинка зі світовим ім'ям
  У гру "FREEZE" грають вже у понад 20 містах, 3 країн. Популярність гри зростає разом з кількістю постійних гравців.
 • Відрождення гри у технологіях
  Відрождення гри у технологіях
  FREEZE - це давно забута гра у новому технологічному образі. Суперсучасні ігрові консолі забезпечують легкість та динамічність у грі.
 • Статистика та результати
  Статистика та результати
  Після гри, кожен гравець отримує на консолі результати гри: скільки вдалося заморозити суперників та скільки поразок отримала Ваша команда, особисті результати також будуть виведені на пристрої.
 • Стань королем вечірки
  Стань королем вечірки
  Змагайтеся всередині команди та підвищуйте свій рейтинг. Стань лідером найактивнішої гри.

Ігровий процес:

Інструктор ознайомить гравців з технікою безпеки і правилами гри. Детально познайомить з функціоналом ігрових пристроїв і надалі буде задавати темп різними сценаріями і місіями.

Гравці діляться на 2 команди (можна й більше) та після старту переміщаються по ігровому полю. Якщо у радіусі 1,5 метра ігрова консоль знаходить суперника, вона повідомляє про це. У цей момент необхідно натиснути на кнопку «заморозити» перш ніж це зробить Ваш суперник. Якщо Вас встигли заморозити: можна почекати або прискорити процес розморожування натисканням сенсорної кнопки.

Гра «Фриз» проходить на території старовинного міста, виконаного у стилі стімпанк. Футуристичні механізми та парові машини роблять гру більш цікавою та веселою.

ЦІНИ НА ГРУ “FREEZE” НА 1 ЛЮДИНУ

 • FREEZE
  Вихідні дні - 80 грн.
  Будні дні - 70 грн.

  за 15 хвилин

 • FREEZE
  Вихідні дні - 160 грн.
  Будні дні - 140 грн.

  за 30 хвилин

 • FREEZE
  Вихідні дні - 320 грн.
  Будні дні - 280 грн.

  за 60 хвилин

Фото-тур ігрового майданчика

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ.

FREEZE – це дуже активна та весела гра, дозволяє скинути накопичений негатив та насолодитися командною роботою. Фізичне навантаження дозволяє зміцнити молодий організм, а позитивні емоції стануть приємним бонусом.

Фриз відмінна гра для компанії підлітків, допомагає перемкнути увагу від сучасного електронного світу та зануритися у місто старовинних речей.

Рекомендуємо грати в FREEZE всією сім’єю, так ще цікавіше.

День народження разом з грою FREEZE

Це фантастичне свято для всіх друзів та близьких. Такий формат сподобається абсолютно всім, адже у грі не важливий вік, головне азарт та бажання перемагати. У фіналі можна дізнатися результати кожної команди та виявити переможця.

Шукайте активні розваги Полтава? Наш адміністратор із задоволенням розповість Вам про наші новинки та підбере активну гру саме для Вас!