Ви знаходитесь у Чернівцях?
Ви знаходитесь у Чернівцях?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
  • (093)8660618
  • (063)2544243

Виїзні ігри у Чернівцях

Ви плануєте організувати захід, але не знаєте, з чого розпочати? Процес підготовки до свят досить енергозатратний, тому що необхідно продумати такі деталі, як: місце для відпочинку, час та дата, зручна для всіх гостей, розваги, що відповідають смакам, і багато іншого. Кожен із батьків стикається з організацією дня народження або випускного свята, а у великих компаніях для цього є спеціальна посада — HR. Та якщо Ви ще не маєте належного досвіду або хочете професійне свято, водночас не займаючись організацією процесу, «Факторія» завжди прийде на допомогу.

Понад 10 років досвіду у проведенні заходів різного рівня складності. Це чудова можливість зберегти свій час та бути впевненими, що за Ваше особливе свято взялася команда професіоналів.

Проведення виїзних ігор на Вашій території — найпопулярніша послуга. Ви можете обрати будь-яку локацію: офіс, приватний будинок або міський парк. Також ми можемо допомогти та домовитися про організацію заходу на території бази відпочинку, адже це чудова локація для дозвілля у будь-яку пору року.

Виїзні квести у Чернівцях ми проведемо на Вашій улюбленій локації. Три найпопулярніші квести можуть стати родзинкою свята, залишається лише вибрати: «Сталкер», «Місія нездійсненна» або «Гаррі Поттер». Перед заходом наші актори приїдуть раніше та оглянуть локацію. Це допоможе грамотно розмістити реквізит для повного занурення у гру. Квест на природі — це поєднання унікальної розваги для дітей та дорослих із відпочинком на вулиці.

КВЕСТИДо 10 осібДо 20 осібДо 30 осіб
Ціна
До 10 осіб
від 4000 грн
До 20 осіб
від 5000 грн
До 30 осіб
від 6000 грн

Лазертаг на природі — одна з найпопулярніших розваг на сьогодні. Професійне обладнання дозволяє грати за будь-якої погоди, навіть при яскравому сонці або під час невеликого дощу. Також можна орендувати надувне поле, за елементами якого зручно ховатися і завдавати ударів у відповідь. Організація турнірів на корпоратив — це неординарний тімбилдінґ для компанії.

ЛАЗЕРТАГБУДНІ ДНІВИХІДНІ ДНІ
Ціна на 1 людину 280 грн/годину 280 грн/годину

*мінімальне замовлення 5000 грн

Якщо Ви хочете дізнатися вартість фінального заходу або замовити проведення ігор на свято, просимо заздалегідь узгодити всі деталі з нашим менеджером. Ми підберемо для Вас оптимальний варіант, від якого Ваші гості будуть у захваті.

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Виїзні ігри на свіжому повітрі сприятливо впливають на розвиток дитини. Це популярний варіант відпочинку у Європі, який припав до душі українцям. Улюблена локація разом із квестом та активними іграми створює цілісний комплексний захід на весь вечір. Ігри впливають на всі групи м’язів, а квести вчать мислити нестандартно.

КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ КОМПАНІЙ

Якщо Ви все ще у пошуку того, як провести корпоратив у Чернівцях, то відповідь дуже проста — достатньо зателефонувати нам. Ми маємо безліч пропозицій для Вашої компанії: починаючи з пошуку місця проведення, закінчуючи кейтерингом та фотографом. А які у нас неймовірні готові ідея для тімбилдінґу для маленьких та великих компаній! Наш досвід дозволяє організовувати заходи на сотні людей, тому якщо у Вас день народження фірми або Ви просто знайшли час відпочити з колегами на природі, «Факторія» розуміється на якісному відпочинку та допоможе його влаштувати.

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПО ВИЇЗНИХ ІГРАХ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ, ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ НА НОМЕРИ, УКАЗАНІ НА САЙТІ, АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ