Ви знаходитесь у Черкасах?
Ви знаходитесь у Черкасах?
Подарунок від розважального центру Factoria. 150 грн. На послуги!
Дізнатись ціну
 • (093)8917122
 • (093)3976074

Мисливці за часом

МАЙБУТНЄ ВЖЕ БЛИЗЬКО

Мисливці за часом у Черкасах

Мисливці за часом – гра, в якій учасники мають безконтактні пристрої, які кріпляться на зап’ясті, а управління – за допомогою 4-х сенсорних кнопок. «Мисливці за часом» подібна дитячій грі Салочки або Квач, де основний принцип: час – це життя.

Мета гри: забрати час у противника, тим самим анулювавши його час.

Творці гри взяли за основу фільм «Час», де гравці годинами та хвилинами розраховувалися немов грошима, а коли час показувало нулі – людина гинула. Так і в грі: чим більше часу – тим більше шансів у гравця залишитися у живих.

Гравцям видають спеціальні ігрові браслети, які називаються Timetag. Вони мають футуристичний вигляд та дуже комфортно сидять на руці як дорослих, так і дітей. Консоль не має нічого спільного з копіями реальної зброї, тому відмінно підійде для тих, кому подобається нові види ігор.

Мисливці за часом стануть цікавою розвагою у Черкассах для дітей.

Вік: 7 +

Мисливці за часом у Черкасах

 • Тематична ігрова арена
  Тематична ігрова арена
  Мережі вулиць й тунелів створюють атмосферу реального міста у якому гравці зможуть ховатися за безліч укриттів та стін домівок.
 • Еволюція гри
  Еволюція гри
  Футуристичні ігрові консолі Таймтаг та адаптація до майбутнього виводять гру на новий рівень.
 • Міссі та досягнення
  Міссі та досягнення
  Кожен гравець зможе не тільки контролювати успішність команди, а й отримувати детальну статистику перемог та поразок після кожного раунду. Командні результати допоможуть виявити переможця.
 • Стань кращим гравцем
  Стань кращим гравцем
  Щоб бути кращим, необхідно використовувати свій розум, вчиться вибудовувати тактики та бути частиною команди. Збережи свій час й виграй!

Галерея ігрового майданчика

Ігровий процес:

Щоб почати гру, необхідно познайомитися з її легендою й безпосередньо з ігровим пристроєм – у цьому допоможе Ваш особистий інструткор, який потім виступить у ролі судді.

Інструктор розповість техніку безпеки на майданчику, а також правила гри.

Гра проходить на консолях Таймтаг на якому є маленький екран та 4 сенсорні кнопки. Кнопки відповідають за функції атаки, захисту, завантаження особистого часу на консоль й вивантаження у командний банк часу. Також можливість переміщатися по ігровому меню, яке відкриває додаткові функції й роботу з бонусами.

На екрані гравеці можуть спостерігати командний час, а також свій, що йде зі звичною для нас швидкістю. Якщо гравець знаходиться під атакою суперника, то його час починає зменшуватись у кілька разів швидше, але використавши захист або якщо втікти – гравець зможе не зазнати смертельної шкоди. Взаємодія відбувається на невеликій відстані у 1,5 метра та ближче, а консоль повідомляє про наближення суперника, виводячи інформацію на екран та вібруючи.

Щоб перемогти, у команді повинен залишитися хоча б один гравець або перемагає команда, яка виконала умови місії та накопичила у «Банку» більше часу.

Мисливці за часом ми проводимо на території стилістичної ігровий арени, яка має безліч лабіринтів, тунелів та укриттів.

 • Охотники за временем в Черкассах
 • Охотники за временем в Черкассах
 • Охотники за временем в Черкассах

Ціна «Мисливці за часом» на 1 гравця

 • Мисливці за часом
  Вихідні дні - 70 грн.
  Будні дні - 60 грн.

  за 15 хвилин

 • Мисливці за часом
  Вихідні дні - 140 грн.
  Будні дні - 120 грн.

  за 30 хвилин

 • Мисливці за часом
  Вихідні дні - 280 грн.
  Будні дні - 240 грн.

  за 60 хвилин

SMART-БАТЬКАМ НА ЗАМІТКУ:

Активний відпочинок для дітей сприяє фізичному розвитку, а ігри з консолями Таймтаг розвивають нетрадиційне мислення, тренує швидко реагувати у нестандартних ситуаціях та вчить працювати у команді.

Маєте бажання зробити самий незабутній дівич-вечір або парубочий для своїх друзів? Мисливці за часом – це не тільки гра нового покоління, а й відмінна тематика для святкування у стилі «світ майбутнього».

КОРПОРАТИВНИЙ ВІДПОЧИНОК ДЛЯ ПІДПРИЄМСТВ

Це не тільки можливість відпочити з колегами, а й зміцнити міжрангові зв’язки, зняти загальну колективну напругу й просто повеселитися.

ТАЙМТАГ ЦЕ ВІДМІННИЙ ТІМБІЛДІНГ ДЛЯ КОЛЕКТИВУ

Охотники за временем в Черкассах

ДОДАТКОВУ ІНФОРМАЦІЮ ПО АТРАКЦІОНУ ВИ ЗМОЖЕТЕ ОТРИМАТИ ЗАТЕЛЕФОНУВАВШИ ПО ТЕЛЕФОНАМ, ВКАЗАНИХ НА САЙТІ АБО ЧЕРЕЗ ЧАТ.